شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

معرفی واحد فروش

معرفی واحد فروش

واحد بازاریابی و فروش شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با استفاده از ابزارهای نوین بازاریابی به عنوان بخش اصلی کسب و کار فولاد، تمرکز خود را با اصل در اولویت بودن مشتری، بر افزایش مشتریان با ایجاد افزایش رضایتمندی مشتریان به عنوان شرکای تجاری سازمان و در نتیجه نگهداشت مشتریان باالفعل و تبدیل مشتریان باالقوه به باالفعل در کنار تضمین منافع صاحبان و سهامداران سازمان قرار داده است.

نظام فروش محصولات

بعد از طی شدن مراحل ثبت سفارشو آماده تحویل بودن محصولات، فروش از درب کارخانه(Ex Work)انجام خواهد گرفت و به به مشتری تحویل داده می شود.

نحوه فروش محصولات

 مستقیماً ازطریق کارخانه

پذیرش مشتری

متقاضی خرید با واحد فروش داخلی شرکت تماس میگیرد وضمن تبادل اطلاعات اولیه وآشنایی با تولیدات یکدیگر، شیوه فروش برای مشتری تشریح می گردد.متقاضی خرید به وسیله فکس یا ایمیل درخواست خودرا به همراه کپی پروانه بهره برداری،آگهی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات آن در روزنامه رسمی، گواهی ثبت نام مودیان مالیاتی، برای واحد فروش ارسال میکند.

مدارک مورد نیاز:

نامه درخواست خرید مستقیم به معاون بازرگانی
تصویر گواهی مودیان اقتصادی
تصویر شناسه ملی
تصویر پروانه بهره برداری
تصویر آگهی تاسیس شرکت
تصویر آخرین تغییرات روزنامه
آدرس، کد پستی، شماره تلفن و فاکس شرکت

 

شکایات و نظرات مشتریان

هرگاه مشتری شکایت و یا نظری در خصوص کیفیت محصول، نحوه ارسال محصول یا هر مورد دیگری داشته باشد میتواند مبادرت به طرح شکایت و یا اعلام نظر نماید، که این می تواند توسط نامه، فاکس، تلفن و یا سیستم ارتباط با مشتریان(CRM) انجام و واحد فروش وظیفه دارد در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع مشتری برساند، همچنین،درصورتیکه به منظور بررسی به انجام بازدید از کارخانه مشتری وبررسی محصولات تولیدی وی ضروری باشد،کارشناس فنی مربوطه از واحد پشتیبانی فنی مشتریان جهت بازدید از محصولات مورد ادعای مشتری رفته وبا مشاهده ونمونه گیری ادعای مشتری را مورد بررسی قرار میدهد.بدیهی است در این مدت خریدار بایستی محموله مورد شکایت را تا رسیدن کارشناس در محلی امن بدون دستخوردگی نگهداری نماید تا در صورت نیاز امکان بازگشت محصول به کارخانه وجود داشته باشد.

سیستم ارتباط با مشتریان(CRM)

سیستم ارتباط با مشتریان این امکان را به مشتری میدهد که با استفاده از این سیستم و از طریق اینترنت در هر لحظه با واحد فروش ارتباط داشته باشند. امکانات این سیستم به اختصار به شرح ذیل میباشد:
امکانات کاربر شامل نحوه ورود کاربر به سیستم و سطح دسترسی ایشان
اطلاع رسانی به مشتریان شامل نمایش اطلاعات حمل و آمار بارگیری انجام شده
ثبت شکایات و نظرات مشتریان

-فرم های تناژ تحویلی و نظرسنجی
اطلاع رسانی عمومی
ثبت درخواست مشتری و تبدیل آن به سفارش و پیگیری آن
مشتریان گرامی جهت دسترسی به سیستم می توانند از طریق درخواست کتبی به واحد فروش شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به اخذ کد کاربری و کلمه عبور و سپس ارتباط با سیستم مزبور اقدام فرمایند.