شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ :: ٠٩:٠٠
نخستین جشنواره کشوری داستان آهن آغاز به کار کردنخستین جشنواره کشوری داست.

نخستین جشنواره کشوری داستان آهن به همت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر با انتشار فراخوان جشنواره از امروز آغاز به کار کرد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: نخستین جشنواره داستان آهن در دو بخش «آزاد» و بخش ویژه «معادن سنگ آهن » و «زندگی کارگران معادن » با نگاهی به زندگی کارگران معادن و ارائه چشم اندازی از جهان آنان» و در سطح کشوری از امروز آغاز به کار می کند.

نخستین جشنواره کشوری داستان آهن به همت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر با انتشار فراخوان جشنواره از امروز آغاز به کار کرد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: نخستین جشنواره داستان آهن در دو بخش «آزاد» و بخش ویژه «معادن سنگ آهن » و «زندگی کارگران معادن »  با نگاهی به زندگی کارگران معادن و ارائه چشم اندازی از جهان آنان» و در سطح کشوری از امروز آغاز به کار می کند.

ابوذر حلوایی پور افزود: شرکت در جشنواره برای عموم آزاد است؛ آثار که به لحاظ فرم قالب هنری در محدوده داستان کوتاه قرار می گیرند، بایستی در چهارچوب شیوه اعلامی ارسال آثار این جشنواره که در فراخوان منتشر شده است، ارسال گردد؛ مهلت ارسال آثار از 20 مردادماه تا 30 مهر ماه سال جاری در نظر گرفته شده است.

دبیر شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل گهر ادامه داد: داوران این جشنواره آقایان علی خدایی و رضا زنگی آبادی و خانم بلقیس سلیمانی می باشند که از اساتید و نویسندگان شهیر کشور و داروان جشنواره های برتر کشوری هستند؛ علاوه بر انتخاب اهدا جایزه به برندگان بخش ویژه به 10 اثر شایسته از دید داوران و به 3 اثر اول تا سوم تندیس جشنواره و جوایز اهدا خواهد شد.

گفتنی است علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشروح فراخوان جشنواره می توانند به پایگاه خبری اطلاع رسانی گهر پرس به آدرس  www.goharpress.ir و یا در روزهای اداری از ساعت 9 لغایت14 با شماره همراه 09050490849 تماس حاصل نمایند.