دوشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٩ :: ١٠:٣٨
نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر به مناسبت هفته روابط‌ عمومی و ارتباطات به میزبانی مدیریت روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور دکتر حاتمی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر، دکتر سپهر، مدیر روابط‌ عمومی ایمیدرو و مهندس ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان مهمانان ویژه این نشست در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهربه گزارش روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در ابتدای این نشست محمد ایرانمنش مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط ‌عمومی و خیر مقدم به مهمانان، از زحمات یکسال گذشته مدیران و کارکنان روابط‌ عمومی منطقه گل گهر تشکر و قدردانی نمود. وی روابط ‌عمومی معدن و صنایع معدنی را حوزه‌ای با مخاطب خاص دانست و گفت: اگر‌چه ذات روابط ‌عمومی‌ها یکسان است ولی بخش معدن و صنایع معدنی به دلیل کار تخصصی، تولید پیوسته و حضور در بورس به یک روابط‌ عمومی فعال، شفاف و قابل اعتماد نیاز دارد که توان تامین و تعمیم نیاز مخاطبان خاص و تخصصی و همچنین افکار عمومی را داشته باشد، بنابراین کار در این حوزه با دیگر روابط‌ عمومی‌ها کمی متفاوت‌تر است و برای انجام این کار، همکاری، همراهی و همدلی دوستان عزیز روابط‌ عمومی و مدیران ارشد شرکت‌ها را می‌طلبد.
ایرانمنش، حمایت مدیران عامل شرکت‌ها و اهمیت دادن به حوزه ارتباطات و روابط‌ عمومی را یکی از نقاط قوت منطقه گل‌گهر دانست و گفت: خوشبختانه در منطقه گل‌گهر از حضور مدیرعاملی بهره می‌بریم که روابط ‌عمومی را دارای اهمیت خاص با فرهنگی متفاوت می‌داند و برای این حوزه ارزش و جایگاه والایی قائل است و این موضوع نقطه قوتی است که می‌تواند باعث رشد و شکوفایی روابط‌ عمومی‌های منطقه گل‌گهر شود.

سخنران بعدی این نشست، مهندس ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران بود. وی با بیان اینکه در بحث ارتباطات و رسانه مهم‌ترین نکته، داشتن علاقه هست، خطاب به مدیران روابط ‌عمومی گفت: اگر علاقه نداشته باشید هرگز نمی‌توانید نوآوری و خلاقیت در کارهایتان داشته باشید، سعی کنید محیط‌های مناسبی را پیدا کنید برای انجام تبلیغات محیطی و در آن محیط‌ها حضور فعال داشته باشید، کما اینکه روابط ‌عمومی گل‌گهر در حال حاضر نیز در همه عرصه‌ها حضور فعال دارد.

دکتر سپهر، مدیر روابط ‌عمومی ایمیدرو، سخنران بعدی نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی منطقه گل‌گهر بود.
وی با بیان اینکه روابط ‌عمومی کاری سخت و دشوار هست، گفت: اقدام امروز گل‌گهر جای تشکر دارد چرا که زمینه‌ای را فراهم کردند و باعث شدند دوستان نظراتی مطرح کنند و هر کس ایده‌ها و نقاط موفقیت آمیز خود را بگوید.

دکتر حاتمی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر نیز که سخنران پایانی این نشست بود، گفت: نقش روابط ‌عمومی در هر سازمان نقش ویژه‌ای است و واقعا کاری سخت و طاقت فرساست لذا ما، در شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر با همکاری روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر، هر کاری که بتوانیم برای تقویت و پویایی جایگاه روابط‌ عمومی در بین شرکت‌های منطقه انجام می‌دهیم.

روابط عمومی و امور بین الملل